Write a new entry for the Guestbook

 
 
 
 
 
 
 

Fields marked with * are required.
Your E-mail address won't be published.
It's possible that your entry will only be visible in the guestbook after we reviewed it.
We reserve the right to edit, delete, or not publish entries.
4 entries.
Ömer Samet Akdağ Ömer Samet Akdağ wrote on 20 July 2020 at 01:35:
Güzel bir kamp için gerekli olan şeyler her zaman yanınızda getirdiğiniz şeyler değildir. Her yolculukta vardığınız yerde veya yolda bir çok farklı durumla karşılaşırsınız. Ben buraya vardığımda güler yüzlü tatlı dilli insanlar ile karşılaştım, bizlere sıcak samimi ve aileden birisi gibi davranan tekrar misafirleri olmayı düşündüğüm çok tatlı huzurlu eğlenceli bir yer burada olan insanları çok sevdim:)
Ömer KANDEMİR Ömer KANDEMİR from Şanlıurfa wrote on 7 September 2019 at 22:15:
Kendini evinde hissedeceğin bir yer işletmecileri iki kardeş gelen misafire bir abla bir anne gibi davranıyor her ihtayaçlarınızı karşılamıya çalışıyorlar yazacak çok şey var ama anlatılmaz yaşanır diyorum
Burak Andaç Demirağ Burak Andaç Demirağ from Kocaeli wrote on 22 August 2019 at 22:17:
Kocaeli şehrinde yaşıyorum. Doğa harikası olan birçok yer gezdim.birçok yerde kamp kurdum. DRAGON Camping gerek güler yüzlü yardımsever sahipleri, gerek hizmet kalitesi, temiz çevre, wc ve duşları ile keyfimize keyif kattı. Özellikle sahiplerin çevreye verdiği önem günlük sigara izmetlerini toplayışlarıyla fazlasıyla saygıyı hak ediyor. Tabi ki izmaritlerin çevreye atılmamasını sağlamak hepimizin görevi olarak esas olmalı. Fiyatlar uygun hizmet güzel ortam şahane. Buarada Akşam 21:00 dan sonra caretta carettaların denize yürüyüşüne tanık olabilirsiniz. Seneye bir daha gideceğimi de buraya bırakayım. İyi eğlenceler.
Nataliya Nataliya from Kyiv, Ukraine wrote on 4 October 2018 at 18:41:
Wonderfull place! We were there 03.10.2018 when were going to Istanbul. Very good and friendly plase for my dog and cat, which are traveling with us. Recomended this place to my friends and travelers, who are speaking english.