11 entries.
Nuray kavak Nuray kavak from Adana wrote on 29 July 2023 at 10:33
O kadar berbat dıki nazi kampı çocuklarınız varsa sakın gitmeyin 4 kişiy deniz 4 ekmek fazla ekmek yasak adolhitler in kampı Nazi kampından fark yok yemekler sadece bir tabak 2. Tabak yok televizyon bozuk nazi kampı
Zeki Kaya Zeki Kaya from Mardin wrote on 10 July 2023 at 13:33
iki yıldır gittiğimiz bir mekan. Kesinlikle tavsiye edilir.
MEHMET HAKAN SAĞ MEHMET HAKAN SAĞ from ELAZIĞ wrote on 10 September 2022 at 23:36
Şimdiden çooookkkk özledik.... Herkese merhaba, gittiğimiz yer sakin, huzurlu ve yeşillikler içinde bir yer.... Neresi olursa olsun sizi karşılayandır mekanın kaliteli oluşunu hissettiren... iki kız kardeşe çok teşekkür ederiz. İyi bir tatil geçirdik. Artık nasip deyip Allah tan tekrarını isteyeceğiz... Görüşmek üzere iyi günler dileriz.
GÜVEN TAŞCI GÜVEN TAŞCI from OSMANİYE wrote on 30 August 2022 at 16:36
11-14/08/2022 tarihleri arasında yakın dostlarımızla birlikte kamp kurduk. Her şey çok güzeldi. Duş ve tuvaletler temiz ve bakımlıydı. Ümit hanımın ilgisinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Caretta'ların yumurtadan çıkıp denize ulaşmalarına tanıklık ettik ve bu muhteşem bir deneyimdi. Birlikte geldiğimiz arkadaşlarımızın ilk kampı olmasına rağmen çok memnun kaldılar. Gelecek yıl daha uzun süreli ve daha kalabalık gelmeye karar verdik. Kesinlikle tesisi tavsiye ediyorum.
Hatice Hatice from Ordu wrote on 21 July 2021 at 20:07
Berbat biyer önceden arayıp haber vermemize rağmen yer bile göstermediler gelip istediğiniz yere çadır kurabilirsiniz dediler ama olay göründüğü gibi nüksetmedi berbat bir yer kesinlikle önermiyorum
Asena Öcay Asena Öcay from Adana wrote on 30 June 2021 at 19:08
İlgi ve alaka çok hoştu, çalışanlar çok güler yüzlüydü. Hijyen konusundan mükemmeller, ortak tuvalet ve banyolar dahil tertemizdi. Bungalov evler çok rahattı. Sahil ve deniz harikaydı. Sıcacık bir aile ortamı vardı. Evimizde gibi rahat hissettirdiler bizi. Hiç düşünmeden tercih edebileceğiniz bir tatil mekanı ve gerçekten kalitesine göre çok uygun fiyatlı.
Ömer Samet Akdağ Ömer Samet Akdağ wrote on 20 July 2020 at 01:35
Güzel bir kamp için gerekli olan şeyler her zaman yanınızda getirdiğiniz şeyler değildir. Her yolculukta vardığınız yerde veya yolda bir çok farklı durumla karşılaşırsınız. Ben buraya vardığımda güler yüzlü tatlı dilli insanlar ile karşılaştım, bizlere sıcak samimi ve aileden birisi gibi davranan tekrar misafirleri olmayı düşündüğüm çok tatlı huzurlu eğlenceli bir yer burada olan insanları çok sevdim:)
Ömer KANDEMİR Ömer KANDEMİR from Şanlıurfa wrote on 7 September 2019 at 22:15
Kendini evinde hissedeceğin bir yer işletmecileri iki kardeş gelen misafire bir abla bir anne gibi davranıyor her ihtayaçlarınızı karşılamıya çalışıyorlar yazacak çok şey var ama anlatılmaz yaşanır diyorum
Burak Andaç Demirağ Burak Andaç Demirağ from Kocaeli wrote on 22 August 2019 at 22:17
Kocaeli şehrinde yaşıyorum. Doğa harikası olan birçok yer gezdim.birçok yerde kamp kurdum. DRAGON Camping gerek güler yüzlü yardımsever sahipleri, gerek hizmet kalitesi, temiz çevre, wc ve duşları ile keyfimize keyif kattı. Özellikle sahiplerin çevreye verdiği önem günlük sigara izmetlerini toplayışlarıyla fazlasıyla saygıyı hak ediyor. Tabi ki izmaritlerin çevreye atılmamasını sağlamak hepimizin görevi olarak esas olmalı. Fiyatlar uygun hizmet güzel ortam şahane. Buarada Akşam 21:00 dan sonra caretta carettaların denize yürüyüşüne tanık olabilirsiniz. Seneye bir daha gideceğimi de buraya bırakayım. İyi eğlenceler.
Hut Hut from Evlice wrote on 11 July 2019 at 23:43
Mrb. K.Marastan yazıyorum. 4 çocuk 2 yetişkin, temmuz 22 28 arası sakin bir tatil yapmak istiyoruz.. müsait suit oda var mı bu tarihlerde. Ücretiniz ne kadar. Mail adresime yazarsanız mutlu olurum.
Nataliya Nataliya from Kyiv, Ukraine wrote on 4 October 2018 at 18:41
Wonderfull place! We were there 03.10.2018 when were going to Istanbul. Very good and friendly plase for my dog and cat, which are traveling with us. Recomended this place to my friends and travelers, who are speaking english.